Top latest Five web dizains Urban news

On our researches we see born.lv will not get any customer from search engines but we think this Site is having visitors specifically. This Web site has 11 keywords, we predict with these keywords and contents this Web site deserves Substantially customer and rank.

 Nodrošināsim Jūs arī ar particular personīgo mājas lapas administrātora kontu, kas ļaus jums jebkurā laikā ienākt sistēmā un veikt izmaiņas, labot tekstus, bildes un veikt arī citas būtiskas darbības.

Jauns pakalpojums ABONEMENTS Individuāla interneta veikala izstrāde Nomas interneta veikals Tavam biznesam Kā droši iepirkties World-wide-webā un netikt apkrāptam? Mājaslapas saturs – daži Website positioning padomi

Mājas lapas izveide Mājas lapas administrēšāna Reklāmas izvietošana Mājas lapas uzturēšana Web hosting by Hostnet

Tomēr, ja vēl neesat izlēmis, kādai būtu jābūt Jūsu mājas lapai, tad izklāstiet savas domas un idejas mums, guess mēs piedāvāsim piemērotāko risinājumu gan Jūsu biznesa specifikai, gan budžetam.

Mājas lapu izstrāde sākas ar ideju. Ideju par sava uzņēmuma ideālo izskatu tīmeklī. Uzklausījuši Jūsu vēlmes, tiek uzsākta mājas lapas izstrāde. Mērķtiecīga darba rezultātā major mājas lapa – mākslas darbs.

Mairita: " sniedza mums labu servisu nodrošinot internet World-wide-web lapas izveidi norunātajos termiņos kā arī sniedza operatīvu atbalstu mājas lapas pilnveidošanā, satura ievadē un konstatēto trūkumu novēršanā. Ar sasniegto rezultātu esam ļoti apmierināti!"

 Ieteiksim un palīdzēsim sasniegt vēlamo rezultātu, kas noteikti apmierinās gan Jūsu vēlmes, gan arī mājas lapas apmeklētājus.

Mājas lapu izveide  Drukāt  E-pasta adrese Piedāvājam izveidot sākot no vizītkartes tipa līdz pat biznesa klases mājas lapai. Ērta un intuitīva satura vadības sistēma ļaus pašiem administrēt saturu - rediģēt, ievietot jaunumus, bildes, veidot sadaļas un apakšsadaļas.

Kopīgi izdomāsim dizainu un izplānosim izkārtojumu. Kamēr domāsim par izskatu, tikmēr mūsu programmētāji jau majas lapas izveide sāks mājas lapas pamata veidošanu. Mūsu darbinieki labprāt sniegs padomus un ieteikumus klientam.

Šī „Patīk” poga iestatīs sīkdatni jūsu pārlūkprogrammā, kas var nolasīt Fb. Tā tiek uzskatīta par trešo pušu sīkdatni. Kā šos apkopotos datus trešās puses izmanto, ir atkarīgs no juridiskās personas privātuma paziņojuma, kas pieejams attiecīgās puses mājaslapā. Dot IT mudina jūs pārskatīt arī trešo pušu privātuma paziņojumus.

Papildus piedāvājums: unikāla, zīmēta brand izstrāde, atbilstoši – uzņēmuma vai mājas lapas tematikai.

Visas vēlamās prasības un funkcijas mājas lapai, kas šeit nav norādītas, lūgums, iesniegt rakstiski caur norādīto e-pasta adresi vai kontaktformu.

Mēs mājas lapas veidojam un ievērojot visus jaunākos sasniegumus interneta mārketinga nozarē, lai lapa pilnvērtīgi kalpotu kā tellācijas avots, tā sekmīgs pārdošanas instruments.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *